Menu
Your Cart

Cilalar

Model: power-1-hizli-cila
Kullanım AlanlarıAraba ve Motor Gibi Binek Araçların Üzerinde Kullanılır.KULLANIMIAraç Yıkanır ve Temiz Su İle Durulanır.Şişe Kullanmadan Önce Çalkalanır.Püskürtme Mekanizması ON Konumuna Getirilir.Araç Kurulandıktan Sonra, Ürün Otomobil Üzerine Püskürtülür.Yumuşak Bir Bez İle Eşit Bir Miktarda Dağı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: power-1-fircasiz-oto-sampuani-20-kg
 KULLANIM ALANLARIAraba ve Motor Gibi Binek Araçların Üzerinde Kullanılır.Power 1 fırçasız araç yıkama şampuanı bol köpüklü konsantre araç temizliği ürünüdür. Kir, lekeyi ve kurumuş sinek lekelerini fırça ve süngere gerek kalmadan temizler. Aracınızı pırıl pırıl yapar. Her renk araçta mükem..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: power-1-hizli-cila-20-kg
Kullanım AlanlarıAraba ve Motor Gibi Binek Araçların Üzerinde Kullanılır.KULLANIMIAraç Power 1 Oto Şampuanı İle Yıkanır ve Temiz Su İle Durulanır.Araç Silinmeden Önce Bir Sünger Yardımı İle Power 1 Hızlı Cila Aracın Her Yerine Yedirilerek Sürülür.5 Dakika Kadar Beklenerek Basınçlı Yıkama Tabancası İ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: power-1-motor-ve-jant-temizleyici-20-kg
Kullanım AlanlarıAraba ve Motor Gibi Binek Araçların Üzerinde Kullanılır.Motor ve jantlara nüfuz etmiş kir ve yağları temizler. Plastik ve metal parçaları etkili bir biçimde temizler. Jantlarda ve motorda kir tutturmaz ve ışıl ışıl parlamasına neden olur. Uzun süre koruma ve parlaklık sağl..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)