Hakkımızda

Sabuncuoğlu Kimya AŞ, İzmir'deki kendi üretim tesisinde bulunan Power 1 Temizlik Ürünleri'ni üreten bir şirkettir ve İTOB Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet göstermektedir. Sabuncuoğlu Kimya AŞ, temizlik ve kozmetik ürünleri üretmenin yanı sıra yeşil kimya konusunda uzmanlaşmış, bu alanlarda yenilikçi çalışmalar yapan bir Ar-Ge odaklı bir şirkettir.

Şirketimiz, farklı alanlara ve sektörlere özgü ürünler de üretmekte olup, yenilenebilir ve sürdürülebilir hammaddeye dayalı, yüksek biyolojik bozunabilirlik, çevre dostu ve yüksek performanslı ürünler üretme prensibini benimser.
Şirketimiz, Ar-Ge programları yürüterek yenilenebilir ve çevre dostu hammadde üretmeyi hedeflemektedir.


KALİTE VİZYONUMUZ


Yoğunlaştırılmış ürünlerin yanı sıra, şirketimiz farklı sektörler için belirlenmiş ağır hizmet ve yüksek performanslı ürünler üretmektedir. Sabuncuoğlu Kimya AŞ, tüm çalışmalarda toplam kalite yönetimi ve sürekli Ar-Ge ilkesiyle hareket eder ve "en iyi olduğunuz işi yapın" felsefesiyle üretim yapar.
Kendi laboratuvarlarında geliştirdiği formüllerle doğal ve yenilenebilir hammaddelere dayalı üretim süreçleri ve ürünler geliştiren Sabuncuoğlu Kimya AŞ, tüm çalışmalarında ve ürünlerinde "en iyi olma" fikriyle hareket eder ve bu fikre uygun olarak faaliyetlerini sürdürür.
Power 1 ürünlerine ve bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.