Menu
Your Cart

Oto Temizlik Ürünleri

Model: power-1-500-hp-fircasiz-oto-sampuani-20-kg
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:Power  1 500 HP Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı  Ana Hammaddesi  bol köpüklü yeni nesil araç temizliği ürünüdür. Kir, lekeyi ve kurumuş  sinek lekelerini fırça ve süngere gerek kalmadan temizler. Aracınızı pırıl pırıl yapar. Her renk araçta mükemmel sonuç alırsınız...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: power-1-fircasiz-oto-sampuani-20-kg
 KULLANIM ALANLARIAraba ve Motor Gibi Binek Araçların Üzerinde Kullanılır.Power 1 fırçasız araç yıkama şampuanı bol köpüklü konsantre araç temizliği ürünüdür. Kir, lekeyi ve kurumuş sinek lekelerini fırça ve süngere gerek kalmadan temizler. Aracınızı pırıl pırıl yapar. Her renk araçta mükem..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: PWR1TOKPK
Konsantredir. Az miktar ile verimli sonuçlar elde edilir. Araç üzerinde kalıntı ve tortu bırakmaz. Kir, çamur ve lekeleri etkili bir şekilde temizler, aracı korur ve parlatır.Kullanım Şekli:90 Kg köpük püskürtme tankına 1.5 Kg Power 1 Oto Köpük eklenerek araca uygulanır. Uygulama ardından birkaç dak..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: power-1-hizli-cila-20-kg
Kullanım AlanlarıAraba ve Motor Gibi Binek Araçların Üzerinde Kullanılır.KULLANIMIAraç Power 1 Oto Şampuanı İle Yıkanır ve Temiz Su İle Durulanır.Araç Silinmeden Önce Bir Sünger Yardımı İle Power 1 Hızlı Cila Aracın Her Yerine Yedirilerek Sürülür.5 Dakika Kadar Beklenerek Basınçlı Yıkama Tabancası İ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: power-1-lastik-parlatici-20-kg
P 1 Lastik Parlatıcı Sprey Aracınızın Lastiklerinin Parlamasına ve Temiz Kalarak Ömrünün Uzamasına Yardımcı Olur. Ayrıca Tamponlar Üzerinde De Kullanılabilir.Kullanım AlanlarıAraç Lastikleri Üzerinde Kullanılmaktadır.Doğal hammaddelerden yapılmış olan Power 1 Lastik Parlatıcı, otomobil lastiğine zar..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: power-1-motor-ve-jant-temizleyici-20-kg
Kullanım AlanlarıAraba ve Motor Gibi Binek Araçların Üzerinde Kullanılır.Motor ve jantlara nüfuz etmiş kir ve yağları temizler. Plastik ve metal parçaları etkili bir biçimde temizler. Jantlarda ve motorda kir tutturmaz ve ışıl ışıl parlamasına neden olur. Uzun süre koruma ve parlaklık sağl..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: power-1-torpido-parlatici-20-kg
P 1 Torpido Parlatıcı Çizilmeleri Önler. Parlaklık Verir. Hoş Kokuya Sahiptir. Kullanıldığı Bölgenin Ömrünü Uzatır.Kullanım AlanlarıTorpido, Göğüs, Kapı Yanları ve Plastik Aksamlarda Kullanılır.Kullanımı :Uygulanacak Bölgeye 20-30 Cm Uzaklıktan Püskürtülür.Bez veya Sünger Yardımı İle İyice Yedi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)